KONST / Litografier / Litografi 9309457
nr 930 9457
Litografi
signerad, 26/300, 29x90
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2014
kl 19:56:27
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr